Diskuse s uchazeči o kandidaturu na funkci rektora MENDELU

Studentská komora Akademického senátu Mendelovy univerzity v Brně oslovuje všechny potencionální uchazeče o kandidaturu na funkci rektora Mendelovy univerzity v Brně. Těmto uchazečům dává možnost představit se a následně debatovat se členy akademické obce, a to zejména se studenty ještě před návrhovým kolem voleb. Toto setkání se bude konat v úterý 26. 9. 2017 od 18:00 hod. v Aule v budově A.

Na tomto místě budou mít uchazeči o kandidaturu možnost představit sami sebe, svoji stručnou vizi směřování univerzity a odpovědět studentům na jejich dotazy.

V případě zájmu zúčastnit se představení a debaty prosíme všechny uchazeče o kandidaturu, aby potvrdili účast na e-mail xhorinek@node.mendelu.cz do soboty 23. 9. 2017. Přihlášeným uchazečům budou zaslány podrobnější informace.