Soutěž o ceny

V době konání výstavy JVS MZLU v Brně ve dnech 5.-15. února 2008 probíhala také soutěž o hodnotné ceny opatřené novým logem univerzity. Pro účast v soutěži stačilo pouze vyplnit anketní lístek s uvedením námětů na jaké propagační předměty by bylo dobré umístit nová loga univerzity a fakult a takto vyplněný lístek vhodit do připravených krabic.

Nejčastěji zmiňovanými náměty propagačních předmětů byly: propiska, poznámkový blok, tričko, mikina, ručník, sportovní taška, deštník, hrnek, přívěšek na klíče, kšiltovka, igelitová nebo papírová taška,... Některé náměty byly spíše netradiční, ale i za ty jsme velice rádi: nerezové příbory, ubrousky, sklenice s vybroušenými znaky, žetony do nákupního vozíku, čaje, ponožky, pastelky, magnety, tetování nebo např. boxerky.

Odstřižené anketní lístky byly slosovány na rektorátu dne 27. února 2008 a vítězi v soutěži se stali: studentka Hana Šípová a student Lubomír Cupal

Oběma vítězům blahopřejeme!

Názory na nový JVS MZLU v Brně

Kromě námětů na propagační předměty s novým logem univerzity mohli také respondenti vyjádřit v anketním lístku svůj osobní názor na nový jednotný vizuální styl MZLU v Brně a některé názory vám zprostředkováváme:

"Nový vizuální styl se mi líbí a myslím si, že jde ruku v ruce se současnými trendy."

" Nový JVS je opravdu zajímavý. TV spot je možná až příliš dynamický, ale pěkný."

"Loga fakult se mi líbily ta stará, ale proti změně nejsem. Jen odstíny zelené (3 různé) jsou náročnější na odhadnutí. Logo PEF je dobré, i když staré bylo lepší. U ostatních fakult jsou lepší loga nová, ta stará byla příliš kýčovitá."

"Předchozí logo se mi líbilo víc, zdálo se mi víc na úrovní, víc vysokoškolské. Nové logo je příliš moderní, ale stydět se za něj také nebudu. PEF má rozhodně logo nejlepší. Nové webové stránky jsou reprezentativní, i když je stále co zlepšovat."

"Mám rád čistý design a nový JVS se mi velmi líbí."

"Nový vzhled webových stránek univerzity vypadá mnohem lépe než ten předchozí, který byl příliš zastaralý."

Za všechny vaše názory děkujeme.